Úvodné privítanie

Ohodnotiť túto položku
(10 hlasov)

Vitajte na webstránke www.vsetkoogmo.sk

Sme veľmi radi, že ste navštívili našu webstránku, ktorá je venovaná geneticky modifikovaným organizmom (GMO). Tie sa v poslednej dobe stali predmetom mnohých diskusií či protestov, ktoré sa udiali po celom svete. Prečo? Možno preto, že GMO sú už na trhu desiatky rokov a za ten čas spôsobili veľa zmien, z ktorých nie všetky sa ukázali ako prospešné pre ľudí, zvieratá či životné prostredie. Väčšina sľubov genetického inžinierstva nebola stále naplnená a naopak, za ten čas výrazne utrpela príroda a živé organizmy.

Aj z týchto dôvodov sme sa rozhodli spustiť túto webstránku, pretože GMO pomaly prenikli až do Slovenskej republiky, a to bez vedomia jej občanov, čiže NÁS! Prostredníctvom webstránky www.vsetkoogmo.sk sa vás budeme snažiť v prvom rade informovať o tom, čo je to GMO a aké sú jeho potencionálne výhody či riziká. Taktiež vás budeme informovať o aktuálnom dianí v oblasti GMO a v spolupráci s ďalšími zainteresovanými osobami (Igor Šarmír, atď.) sa vám pokúsime priniesť pravdivé, nezaujaté a overené informácie o GMO. 

To neznamená, že budeme GMO obhajovať, alebo kritizovať bez ohľadu na fakty. Naopak, to znamená, že na základe relevantných dôkazov vám budeme prinášať svoje názory o GMO a tiež názory iných odborníkov v tejto oblasti. Podstatné je, aby ste si vy na základe týchto predložených dôkazov vytvorili vlastný názor na GMO, či už pozitívny, alebo negatívny.   

Ešte raz vám chceme teda poďakovať za navštívenie našej stránky a veríme, že informácie z nej vám pomôžu načerpať nové a veľmi dôležité informácie o GMO, vďaka ktorým sa rozhodnete, či ich chcete, alebo nie. Už teraz ich s najväčšou pravdepodobnosťou máte vo svojom tele, ale vždy je čas to zmeniť.

Na záver by sme vás chceli poprosiť, aby ste zdieľali túto webstránku s čo najväčším počtom ľudí, aby sa mohli tiež dozvedieť o GMO a urobiť si tak vlastný názor. Pretože je to téma, ktorá sa týka nás VŠETKÝCH. Pod týmto článkom nájdete obrázky s odklikmi na viaceré sociálne siete, cez ktoré môžete šíriť informácie z tejto stránky. Prípadne nám zanechajte pod článkom komentár a my vám s radosťou odpovieme na akúkoľvek otázku z oblasti GMO.

Prajeme vám krásny deň :)

S pozdravom Martin Chudý, Mária Potočňáková, Peter Sudovský a Daniel Lešinský

 

 

Prečítané 8864 krát
pondelok, 22 júl 2013 13:58 Napísal(a)  In GMO 15 komentáre
Martin Chudý

Mojou životnou misiou je pomáhať ľuďom získať správne vedomosti a vytvoriť si správne návyky a presvedčenia, prostredníctvom ktorých dosiahnu optimálne zdravie a svoje osobné a pracovné ciele. Som zakladateľom FB komunít „Prevezmite kontrolu nad svojim ZDRAVÍM“ a „Vytvorte si svoju vlastnú budúcnosť“, na ktorých napĺňam svoju životnú misiu...

Webstránka: https://www.martinchudy.sk E-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.

Komentujte

Pridať komentár

0

Komentáre (15)

Načítať predchádzajúci komentár